„Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina” (fotorelacja)

W ostatni weekend adwentu (21-22 grudnia 2013 r.) mieszkańcy Niedźwiedziego Grodu mieli doskonałą okazję poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia dzięki jarmarkowi zorganizowanemu przez Prezydent Miasta Chełm – Panią Agatę Fisz.

🐦 Kicau Mania

Nikmati suara burung terbaik setiap hari! Rawat, latih, dan cintai burung kicauanmu.