26 – 27 września odbyła się XV Konferencja Wolontariatu Hospicyjnego, którą zorganizowało Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Całe wydarzenie odbywało się na terenie budowy Hospicjum Stacjonarnego i Wioski Hospicyjnej w Sołtykowie. Tegoroczna edycja odbyła się pod pięknym hasłem: „Wolontariat Hospicyjny Środowiskiem Nadziei”. Był to czas pełen modlitwy, refleksji, wiedzy i spotkań




















🐦 Kicau Mania
Nikmati suara burung terbaik setiap hari! Rawat, latih, dan cintai burung kicauanmu.
